En İyisinden 14 Kitap Alıntısı

Erkekleri Yalan Söylemeye İten 13 Soru

Ne Günlerdi Ya Diyeceğiniz 22 Eski Spor Haberi

30 Yaşından Sonra Anlaşılan Gerçekler

8 Sene Yurt Dışında Yaşamış Çapkın Bir Adamdan Türk Kızları İçin Yazdığı 2.Yazı

Blog 3 Mayıs 2016
61.760

Olayı Bilmeyenler İçin İlk Yazısı Burada://www.yesilperim.org/8-sene-yurt-disinda-yasamis-capkin-bir-adamdan-yabanci-ve-turk-kizlarinin-farklari/

Ve İşte Cevap Niteliğinde Yazdığı 2. Yazısı:

İlk yazdığım yazıya yapılan yorumlarının hepsini okudum. Erkekler bana hak verirken Türk kızlarının hepsi linç etmişler beni..ee tabi ki gerçekleri duymak hoş değildir özellikle hep pohpolanan hep güzel sözler duyan insana gerçekleri söyleyince tepkiler gecikmiyor

Ben bu yorumları Türk kızlarına değil de örneğin Rus kızlarına yapsaydım o fiziklerine o güzelliklerine rağmen linç etmezlerdi beni evet belki hoşlarına gitmezdi ama benim görüşüme saygı duyarlardı sizin gibi hakaretler sizin gibi küçük düşürmeler yapmazlardı. Ama pardon ya siz alışıksınız tabi insanları emekçiyi 3 kuruş para için sabah akşam çalışanları küçük düşürmeye ezik görmeye haklısınız..Siz alışkınsınız maddi durumu iyi olan lüks bir hayatı pahalı bir arabası olan erkeğe saygı duymaya.

Acaba kaçınız asgari ücret ile çalışan bir erkeğe ve holding sahibinin çocuğuna aynı tepkiyi veriyor?. Acaba kaçınız erkeklerin maddi durumunu önemsemeyip gerçek sevgi gerçek aşk için sevdiğinin peşinden gittiniz? Toplasan bir elin parmaklarını geçmez. Siz hep bir kıyaslama içindeniz sayın Türk kızları.. Ben gerçekleri değil de sizin için dünyanın en güzel kızları deseydim mutluluktan havaya uçardınız çünkü alışmışsınız dünyanın en güzel, en tatlı, en seksi, en bilgili insanları gibi davranılmaya ama kusura bakmayın gerçekler  sandığınız gibi değil.

Acaba siz ne sanıyorsunuz ? dünyanın sizin etrafınızda döndüğünü mü? Hani şu sizleri şımartan egonuzu tatmin eden erkekler var ya he işte onlar abazanın teki ve sana attığı mesajları sana söyledikleri güzel sözleri milyon tane kıza söylüyor yani özetle “ aa bak benim için neler söyledi benim için neler yapıyor diye” kendinize pay biçmeyin kendinizi bir şey sanmayın.

Ya bu arada hani şu sizin en çok yaptığınız şey var ya ilişkilerinizde diğer kız arkadaşlarınıza anlatmak sormak akıl almak ve onların verdiği akıl ile hareket etmek he işte bunların hiç birini yabancı kızlar yapmıyor çünkü onlar her insanın farklı bir yapısı farklı bir  psikolojisi olduğunu bilir. Siz bunları bilmediğiniz için arkadaşlarınızdan aldığınız akıl ile hareket edersiniz. Hem sormazlar mı sana senin aklın fikrin yok mu? Ne diye diğer insanlardan özel ilişkin hakkında akıl alıp onun söylediklerini yaparsın?

Sevgili Türk kızları Ya sizlere bir sorum olacak. Erkek arkadaşlarınızın statüleri ile maddi gücü ile etrafa hava atma işleri nasıl gidiyor? Hanginizin erkek arkadaşının maaşı o kadar yüksek arabası o kadar pahalı ise sizin de egonuz o kadar tatmin oluyor değil mi?

Erkeklerin ömrünü yediniz ömrünü bazen üzülüyorum hemcinslerime yapmadığınız trip çektirmediğiniz eziyet kalmadı.Yahu evlenirken bile yapmaya devam ediyorsunuz. Dizilerde görüyorsunuz havuz başı düğün aynısını istiyorsunuz filmlerde kır düğünü görüyorsunuz aynısını istiyorsunuz ama unuttuğunuz bir şey var evleneceğin adam tuvalette para ş*çmıyor. Gidin nikah kıyın sonra sevdiğiniz eşiniz dostunuz ile bir güzel eğlenin olsun bitsin. Ama bitmiyor işte sizin istekleriniz hiç biter mi “Adet” adı altında istemediğiniz şey yok. Düğün için bankadan kredi çekip 5 sene onun borcunu ödemek için çalışan adam tanıyorum ne yazık değil mi? Birkaç saat için senelerini feda ediyor adam sırf siz istiyorsunuz diye. O adamı bu kadar yükün altına sokmasanız daha iyi olmaz mı?

Bak sevgili Türk kızı şimdi sana yabancı kızlar ile bir farkını anlatacağım. Sen lüks bir arabaya bindiğinde yada lüks bir siteye gittiğinde hava atmak için hemen fotoğraflar, yer bildirimleri filan yapıyorsun  ya, he işte o yabancı kızlarda hiç yok. Onların özgüveni yüksek olduğu için böyle şeylere ihtiyaç duymuyorlar. Ama sen sürekli bir hava atmak peşindesin yediğin yemek ile başlar alışverişte alacağın kıyafete kadar fotoğrafını çeker sosyal medyada yayınlarsın. Neden? Çünkü gösteriş meraklısınız.Lüks hayatı çok seviyorsan git çalış kazan istedğini al ona sözümüz yok ama bir başkasının eşyası malı ile hava atmak bana göre eziklik.

Sakın kadın düşmanı olarak görmeyin beni kadın düşmanı değilim sadece gerçekleri söylüyorum her erkeğin size söylemek istediğini ama söylemediği şeyler bunlar. Ve sizlerden bir ricam var bir gece clubune yada bir konsere veya bir yemeğe gittiğinizde ne olur yüzlerce fotoğraf çekip paylaşmayın ana sayfamız komple siz oluyorsunuz. Tamam anladık dışarı çıktın geziyorsun eğleniyorsun havanı attın bütün insanoğlu seni kıskandı tamam yeter en büyük sensin! :)

Reklamlar
Yorumlar

Yazıya 28 yorum yapılmış.

Mert Berhan 3 Mayıs 2016

Adam dibine kadar haklı kokoşlar dağılın !!!

Mehmet 3 Mayıs 2016

Adam yine haklı yine haklı.!

Emelly 3 Mayıs 2016

Ya ne kadar komiksin.Genelleme yapma arkadaşım noldu şimdi yazdın da ülkedeki Kezbanlar bitti mi?Nereye vardın şimdi?Ortalama bir üniversite okudun burda asgari ücretten daha yüksek maaşa bir iş bulamadın kalktın gittin gurbet ellere :) sonra üç beş kıza tatlı söz biraz ilgi ecnebi kızlar alışık değil tabi açtılar kapılarını ardına kadar arabayla gezdirmeler,hesap ödemeler vs. İyi yere tezgah açmışsın kardeş giderken senin gibileri de al git de ülke nefes alsın.Haydi selametle 😉

Burak Güngör 3 Mayıs 2016

Adamın hammaddesi tesbitin dibine dibine vurmuş yine Örf adet diye diye iliğimizi sömürüp 3-5sene krediye bağlayacaklar. Bencillik fora yapmış. Düğüne harcayacağımız parayla ötükene balayına götürelim desek ötüken ne diyecek cahil

Zafer Ozel 3 Mayıs 2016

Eksik bile yazmışsın bro.

Gökhan akaycık 3 Mayıs 2016

Emelly nickli arkadaşım bu tezgah açmak vs değil adam apacık giydirmiş işte size..:) yani bence söyledği sözlerin bir çoğu doğru benimde kız arkadaşım yabancı ve kokoşlukla gösterişle alakası yok egoist değil nettir kıvırmaz ne biliyim ona dürüst olursan Türk kızı gibi yan çizip korkup kaçmaz.. Gibi gibi bunlar arttırılabilir cok takılmamak lazım Türk kızı ile değilde yabancı bir kız ile evlenmek yada vakit geçirmek doğru olanı..:) 😉

Kezo 3 Mayıs 2016

Aslında pek yorum atmayı sevmem ama duyarsız kalamadım.Zenginin parası fakirin çenesini yorarmış ne çok çene yordun.Arkadaşım her ülkenin yaşam tarzı farklıdır bu ülkenin bir geçmişi var örf ve adetleri var “her genç kızın” hayalidir gelinlik giyip güzel bir düğün yapmak.İlk yazını da okudum.İlk hatan genelleme yapmak.Ben varlıklı bir ailenin kızıyım erkek arkadaşımın durumu ne olursa olsun çok güzel yerlerde rakı balık yaptırıp yedirmiş içirmişliğim ve helal etmişliğim var.Sırf param yüzünden terk edilmişiliğim de var “ilerde ben sana bakamam” diye.Sürekli bir para muhabbeti yaptığını görüyorum ve sana gülüyorum :)) Bu hayatta herşey karşılıklı değildir.Tahmin ediyorum ki hayattaki ilişkilerin hep menfaat üzerine.Zayıf bir oğlan obez bir kadını,obez bir oğlan 0 beden bir kadını sevebilir ve bu karşılıklı da olabilir.Sık sık Amerikaya gidiyorum çeşitli arkadaşlıklar ediniyorum ve erkek arkadaşına trip atan kıskanan bir sürü kız gördüm,kız her zaman kızdır.Sexten bahsetmişsin.Yazının başında da dediğim gibi bu ülkenin örf adetleri,normları var.Ağaç yaşken eğilir demiş büyüklerimiz.Küçük yaşta bekaretin ne kadar önemli olduğu vurgulanmakta biz kızlara ve siz erkekler evlenme yaşınıza geldiğinizde “0 km” diye tabir ettiğiniz kızlar arıyorsunuz.Yurtdışına gidip 3-5 kız görüncede “abi türk kızları sevişmeyi bilmiyor yeaa” diye bok atmayıda marifet sanıyorsunuz :) Ayrıca toplu bir kızım çatlaklarım var ve mutluyum beni böyle seven erkek arkadaşım var :) kimi insan doğuştan şanslıdır kimi insan şanssız (kilo konusunda) ve bunu yargılamak sana düşmez.Velhasıl arkadaşım umarım kafandaki ideal eşi bulursun başka bir memlekette umarım dönüp dolaşıp bir “türk kızına” vurulmazsın üzülürüm adına :)

Nehir Efe 3 Mayıs 2016

Bende bir kızım. Ve Yerden göğe kadar haklısın Tebrik ediyorum senii :)

Arasx 3 Mayıs 2016

1 yıl önce nişanlanıp 2 ay sonra evlenecek bir erkek olarak Sonuna kadar destekliyorum. Türk kızlarının kezbanlığından erkeklerimize gereksiz yere sırf dizilerde var diye çektirdikleri yüzünden. Hee erkekler neden çekiyor bunu ? Başka kız yok diye mi ? Yoksa sizi çok sevdiğinden mi? İnanın her mantıksızlığınız erkeğin gözünde küçücük olmanıza sebep. Erkek kendi ailesine ve çevresine sizi rezil etmemek için sizden uzaklaşmıyor. Ama bilin ki sizi sevmiyor artık. Sadece artık aşk meşk işleriyle uğraşmak veya hayatına birini daha sokmak istemediğinden sizden uzaklaşmıyor. Ama şunu iyi bilin TÜRK KIZLARI KEZBANIN DANİSKASIDIR.

S.S.A 3 Mayıs 2016

Bknz. Türkiye’deki eğitim seviyesi.

Beyza g 3 Mayıs 2016

Annen Amerikalı mı. Teyzen halan? Rusya? Başka ülkeler ? Kendi kadınını beğenmiyor hasbam.

gurkan Üsküdarlı 3 Mayıs 2016

Her kavga guzel bir sex ile mutluluga baglaniyorsa fazla kafa yormayin.kizlar biraz kilo versin her bokunu sosyal medyada paylasmasin erkekler romantik olsun biraz bu ulkenin insani tadindan yenmez.yabanci uyruklu ingiliz fransiz cok kiz arkadasim oldu kolej mezunuyum.yabanci kizlar turk kizlarinin boku olamaz.net

Halil SERBEST 3 Mayıs 2016

Adam tespitlerinde çok haklı. Alttaki yorumları okudum, yorumlarda hiç karşı tez yok bayanlardan. Sadece; haksızsın, ben öyle değilim havaları… Öylesin işte.
Bence bunların sebebi arap kültürünün kadınlarımızı mahvetmesi…

Yasemin Çc 4 Mayıs 2016

Ben dediklerinin bir kısmına katılıyorum aslında önceki yazını da okumuştum. Genellemelerin hoş değil evet var öyle kızlar da haklısın. Eşitlik olması gerektiğini ve tüm yükün erkeğin üstüne binmemesi gerektiğini ben de en az kadar savunabilirim. Ama sen de koskoca tren turunuzu kız arkadaşına ödetmişsin mesela bence bu da hoş değil. Ha paylaştıysanız o bir şeyler sen bir şeyler ısmarlıyosan ona sözüm yok. Bir de sonuçta kendi ülkenin insanları üslubun biraz fazla ağır değil mi sence de?

Eda doğa 4 Mayıs 2016

Yurt dışı… Dönmemen için kendine bahane ettiğin yada geri gitmek için birtek kizlarmı? Sürekli aşşalayarak konuştuğun Türk Kızı Annen, Bacın, halan, teyzen.. bitane türk kizi bunu almis eline. Yemis yemis hesabi buna kitlemiş, hep bunun arabasiyla gezmisler. Sevismisler hep bu ziplamis. Sevgilisi surekli yaninda telefonuyla oynamis. Belliki evliligin esiginden kredi cekip dugun yapma hayaliyle dönmüş. Sor bakalim anneannene annenle baban evlenirken kac bilezik istemisler kizlari icin. Gevsemeden yazamiyormusunuz yorumlari. Mukayeseye bak. Haklisin ama sen ve senin gibilere; rahatlikla bir baska erkekle beraber olabilen. Kafasina gore izinsiz disari cikabilen. Cani sıkıldımı get out deyip seni kapinin onune koyabilen. Her turlu hastaliga acik hatta kapisida acik kizlar yaraniyor dimi :) o yurt disi dedigin ab ulkelerinden 9 tanesine uzun vadeli tatillere gittim. Bi ben goremedim o tripsiz bayanlari bi ben goremedim facebook kullanmayanlari. Google earth e gir facebook instagram gibi programlarla yapilan chek-in lerin fotograflarini addtag yapanlari bi gor bakim :)) dil kurek kadar masallah ama diger yanlar ufak kalmis belliki. Genelleme kadar lanet birsey yok! Her kuşu siktik bi leylek kaldi hesabi bide sen tureme basimiza 😉 çok delikanliysan bi ifşa edermisin kendini

Elif 4 Mayıs 2016

Söylenmesi gerekenleri “kezo” söylemiş sonuna kadar doğru buldum yazdıklarını arkadaşı zamanında baya üzmüşler sanıyorum ona da hak vermek lazım yazdıklarını gülerek okudum üzülme arkadaşım ve sana eski Türk kız arkadaşlarının yaptıklarından çıkardığın hayat derslerini burda icat bulmuş gibi yayınlamışsın, haklısın devam et Bi kaç ucuz kız yüzünden tüm Türk kızlarına ithafen yazdıkların tartışılır ama zaten aklı başında bir kız bu para mevzularını bu kadar dert etmiyor gerçekten sevilmemişsin ve sevmemişsin menfaat ilişkisi yaşamışsın ve bunun faturasını herkese kesiyorsun bir iki kız üzerinden de bütün yabancı kızları biliyorum tavrından da bi çık yahu yaşadıklarına veriyorum ☺️

Serhat Tunçel 4 Mayıs 2016

Kardesim abicim eline sağlık ve yalnız olmadığımı gerçekleri haykıracak cesareti olan bir hemcinsimin olduğunu görmek bana moral verdi yazın birilerini utandırması ve birilerinide uyandırması dileğiyle Hoşça kal.

Ne önemi var 4 Mayıs 2016

Sonuna kadar bir bayan olarak hak veriyorum tabi bu tip kizlar cok hepimizin cevresinde de vardir en az bi tane..herkesin kendi istegi kendi dusuncesi saygi neden duymayip turk kızlarını eleştiriyorsun bu kadar alan memnun satam memnun demekki eşleri ses cikarmiyorsa sanane bundan sayfa sayfa yaziyorsun bunu birinden biseyni Gordu acaba diye dusunmuyor degil insan bu kadar sitemle yazilan bu yazida bi sebebi olmali bence…

Güven Yaşar 4 Mayıs 2016

Helal sana adamın dibi ağzına sağlık…

Buğra 4 Mayıs 2016

Adamsın kardeşim
Çok doğru bir tespit
Sen bu kezo yorumlarına aldırma
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş
Şu yazıyı okuyup da yanlış bulan erkek apaçık ılıktır
Biz has Türk erkekleri olarak seni sonuna kadar destekliyoruz…

İmer Aylanç 4 Mayıs 2016

Ben kesinlikle bu beye hak veriyorum.Ülkemin kızları maalesef etrafımdaki bircok kız gibi lükse paraya şaşaya cok düşkün.Allah’tan hiç bi zaman öyle lüks sevdam olmadı….

ece asli 5 Mayıs 2016

Yazını eğlenerek okudum, yurtdisinda biraz zaman gecirmis insanlar anlar zaten seni. Ben turk kiziyim ve soyledigim her kelimeye katiliyorum sadece biraz sert bir dille soylemissin. Umarim seni anlayan biriyle mutlu olursun ama turk kizi olmaz deme nolur ne olmaz.

Nesrin 5 Mayıs 2016

Valla haklı yönlerin var illaki ama sendeki ego da bahsettiğin kız egolarından farklı değil, ikincisi de o yurt dışında şöyle iyi böyle iyi dediğin Kızların tavrını takınan da Size yaramıyor,deneyimle sabit…

Gül 6 Mayıs 2016

Bu neyin ezikliği bilemedim çok sıkmış çocuğun canını Türk kızları yeni Misyon açıklıyorum sizin için eğitim madem şart şikayet etmek acizliktir eğitin:)

Elif 6 Mayıs 2016

Sen kendini ne zannederek kendini hangi kaf dağında görerek yazdın bu yazıyı bilmiyorum ama cümle kurmayı BİLE beceremeyen arkadaş şu yazıyı hiç okudun mu???????
https://eksisozluk.com/entry/60324139

Elif 6 Mayıs 2016

Hangi Türk kızı sana ne çektirmiş kim bilir bin katını da hak ediyorsun yüz bin katını da ! Nasıl bir genellemedir bu ya! Bir iki kızdan yemişsin yemen gereken darbeleri Türk kızı şöyle böyle geç bunları arkadaşım geç ya yazdıklarının hiç birine inanmıyorum çünkü yazdığın şeyin amacı ortada. Yurt dışında 8 sene yaşamışmış. Madem genelleme yapıcaksın sana senin dilinden konuşayım. Böyle davranan kızlar var ya da yok bütün Türk kızlarına bu etiketi yapıştırmak niye? Bu ırkçılığa bire girer de ben oraya hiç girmeyeyim. Size yapılanlar az bile az. Türk erkekleri mükemmeller evet eziliyorlar evet ay pek masumlar evet. O kadar masumlar ki damacanadan kaldırım taşından tut portakalı soydum deseler içi giden erkeklerden tut tecavüzlere kadın cinayetlerini işleyen de masum Türk erkekleri. Umarım bin beterini çekersiniz. Al sana genelleme. Size az bile az. Yavrum yazık bi kız arkadaşı hesap kitlemiş bunu kandırmış burda senaryo yazmış kıyamam. Büyüyünce geçer üzülme

can 6 Mayıs 2016

abi süper yazmışsın , tamam genelleme olarak dogru değil her kız erkege hesabı ödetmez falan filan ama alayının gereksiz tripleri egoları oldugu kesindir , kendilerini bişi sanmalarıyla meşhurlardır bizim kızlarımız , tamam biz türk erkekleri mükemmel değiliz ama en azından gereksiz egomuz ve triplerimiz yok

Tuğba 8 Mayıs 2016

Türk kadınları hakkındaki ikinci kez yaptığınız analizlerinize kayıtsız kalamayıp cevap yazarak birkaç dakikalığına aptal türk kadını olmakta sakınca görmüyorum.
Siz bayım,kadınları testiniz için denek olarak kullanıp,elinizden geçen kadınların sayısıyla egonuzu tatmin ederek,size bu fırsatı veren kadınların tamamını aptal kabul edecek kadar tecrube sahibi olduğunuzu düşünüyorum fakat türk kadınları üzerindeki ısrarcı alay ediş durumu sizin gibi bir kadın üstadına yakışmamış.
Sahi siz dünya kadın turuna çıkmışken ülkenizdeki (genellememekle beraber) türk erkeklerinin durumunu takip edebildinizmi acaba?Mesela,karısını haftada en az ikikere dövmeyi gururu olarak kabul eden türk erkeğini,namusu için kızkardeşini gözünü kırpmadan öldüren türk abisini,zamandan kazanmak için ambulansın arkasına takılma yarışına giren türk şöförünü,romantizmi sonunda elde edeceği bir beden olarak idrak edip belediyenin dağıttığı karanfili karısına götüren türk kocasını,minnacık bebeklere tecavüz eden sapık türk erkeklerini diyorum .damacana ve eşek mevzusuna girmiyorum bile.Bence üçüncü yazınız türk erkekleri üzerine olmalı zira o engin bilgilerinizi tecrübelerinizle birlikte aktarırsanız şık olur diye düşünüyorum.
Bu arada çevremdeki kadınlara baktığımda tanımlarınıza uyan kimseyi göremedim.acaba siz türkiyenin hangi mahallelerinde edindiğiniz sevgililerinizde o müthiş özellikleri farkedebildiniz?sarkık göğüslü,tripli,sevgilisinin parasıyla hava atan ve çatlakları olan kızlar sizin tercihiniz olmuş olsa gerekki farklı kadın arayışlarınız devamlılık arzetmiş.yurtdışındaki kadınlardan okadar memnun kalmışsınızki ilişkiniz başka bir ülkeye göç edene kadar devam edebilmiş ve gittiğiniz heryerde yeni aşklara yelken açmışsınız.Size yeşil ışık yakan kadınlar size bu deneyim hazzını yaşatmışlarki bu haddini aşan yazıyı kaleme almışsınız.size kızmıyorum hatta inanın katılıyorumda, zira acı gerçekle yüzleşmelisiniz artık;seçimlerinizde kendiniz gibi ucuz kalmış ve aptal kadınlar egonuzu inanılmaz biçimde şahlandırmış. Geçmişler olsun

Reklamlar
İlginizi Çekebilir