Yaşlara Göre İnsanların Anne ve Babaları Hakkındaki Düşüncelerinin Değişimi

Ev Alana Süresiz Oturma İzni Veren 10 Ülke

Bizleri Mutsuzluğa Düşüren Tuzaklar

Hayvanlar İle Empati Kurup Onların Gözünden Dünyaya Bakmamızı Sağlayan 7 Fotoğraf

Ahmet Parlak`ın Jolly Joker Konseri Sosyal Medyayı Karıştırdı

Blog, Genel 9 Şubat 2016
18.720

Halil Sezai`nin İsyan parçası ile gündem olan Ahmet Parlak`ın Jolly Joker`da konser verecek olması tepki topladı.

ahmet parlak

Jolly Joker bir çok rock ve pop müzisyeni için Türkiye`nin çeşitli yerlerine yayılmış şubeleriyle kaliteli canlı performans platformlarından biri olarak kabul ediliyor. Mekanın prestijli ve saygı gören imajı, son açıklanan yeni bir konser haberiyle zedelenmeye başlamışa benziyor.

Halil Sezai’nin İsyan isimli parçasını sıradan bir meyhanede seslendiren ve bu performansı ile tümTürkiye’de ses getiren Ahmet Parlak, son olarak O Ses Türkiye’de performans sergileyerek adından söz ettirmişti. Ahmet Parlak, 15 Mart 2016 tarihinde Jolly Joker’da sahne alacak. Bu konserin biletleri Biletix’te satışa sunulduktan sonra bir çok müzisyen ve dinleyici bu duruma isyan eder nitelikte paylaşımlar ile sosyal medyayı ayağa kaldırmış durumda.

Sosyal medyadaki kişisel tepkiler, son olarak Ekşi Sözlük’e de taşındı. Buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan yorumları okuyabilirsiniz.

Konserle ilgili ise buraya tıklayarak ulaşacağınız Biletix sayfasından bilet alabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Aslına bakarsanız bilgi edinme ihtimaliniz de çok düşük, zira Ahmet Parlak’la ilgili pek bir bilgi veya etkinlikle alakalı herhangi bir açıklama sayfada yer almıyor. İşin bir diğer ilginç yanı ise bilet fiyatları. Normal bilet 34 liraya satılıyor, bunda herhangi bir sorun yok. Bir de ek olarak VIP bilet satışının yer alması tepkilerin en temel sebebinden biri gibi görünüyor.

Tek bir parça ile gündeme gelen Ahmet Parlak’ın, koca bir konserde tam olarak nasıl bir setlist hazırlayacağı ciddi bir soru işareti olarak karşımızda duruyor. Kendisine müzik kariyerinde başarılar diliyoruz.

Not:Olayı aşağıdaki görselle dalgaya alan arkadaşlara da selam olsun. İyi güldük :)

songul

Kaynak:
Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Reklamlar
İlginizi Çekebilir