Atatürk’ün Cenaze Töreninden Pek Bilinmeyen 20 Fotoğraf

Şener Şen Filmlerinden Yüreğinize Dokunacak 9 Replik

Hayat Ve Biz (Temsili) – Gif

Hitler’in Fotoğrafçısının Objektifinden Hitler ve Celladına Aşık Olmuş Halkı

Erkekleri Yalan Söylemeye İten 13 Soru

Blog, Genel 5 Nisan 2016
21.538

Biz Erkekler yufka yürekli,temiz,masum,saf, karıncayı incitemez adamlarız. Yalanı sevmeyiz ama bazı sorular var ki doğruyu söylemek mümkün değil İşte o sorular

1. Nasıl görünüyorum?

güzel-kadın

Kadınların genellikle bunalım anlarında sordukları sorudur. Asla içinizden geçeni söyleyemeyiz. Dürüst olursak karşımızdaki kadın dünyayı başımıza yıkabilir. Dürüst olmadığımızı hissettiğinde ise yine sonuç pek değişmeyecektir. Biz iyisi mi akışına bırakalım..

2. Adriana Lima mı güzel ben mi?

kim-güzel

Belki de bizi en çok terleten sorulardan biridir. İçimizden dürüstçe “sorduğun soruya bak allaaaseennn” demek gelse de, karşımızdaki kadını kırmamak adına “bebeğim o kim ki benim gözüm senden başkasını görmüyor” gibi cümlelerle soruyu geçiştirmeye çalışırız. Aslında kötü adamlar değiliz, bunlar hep karşımızdaki kadını düşünmekten başımıza geliyor.

3. Saçlarımı yeni kestirdim/boyattım, nasıl olmuş?

saçlarım-nasıl

Kadın kuaföre büyük bir hevesle gider ve saatlerce kalır. Yanınıza geldiğinde ise sizin asla anlayamadığınız o muhteşem değişimle ilgili size sorular sorar. Triplerin en büyüğünü yememek için genelde daha saça bakmadan “çok güzel olmuş hayatım” denir. Ah biz erkeklerin çektiği çile…

4. Ailene benden bahsettin mi?

aile-tanışması

İlişki başlayalı daha 3 gün olsa bile bu soru muhakkak sorulur. Bahsetmedim desen; günübirlik ilişki düşünen sapık olursun, bahsettim desene “ayyyy bana bayılıyo” tripleriyle kadının tavan yapan egosuyla boğuşursun. Bazı durumlarda gerçekten yalan bile fayda etmiyor..

5. Benden önce hayatında kaç kız oldu?

İşte en baş belası sorulardan biri. Kaç kız olduğunu bile hatırlamıyorken, çift hanelilere geçmeyecek şekilde bir sayı kafadan atılır. Bunun üzerine “Ama hiç birini senin gibi sevmedim” cümlesi asla unutulmaz..

6. Beni hiç aldattın mı?

medyadami.com

Tamam aldatmak çok hoş bir şey olarak kabul edilemez. Ama bu şey böyle pat diye de sorulmaz ki be kardeşim..

7. Bu akşam annemlere gidelim mi?

medyadami.com

Bu akşamlar hep de derbinin olduğu akşama denk gelir. Daha önce bu konuda kopmuş sayısız kıyamet vardır. Sonunda hep kadın dırdırı kazanmıştır. Bu soru sorulduğunda biliriz ki asla istediğimiz olmayacak. Çaresiz içimizden söve söve “tabiiiiiiiiiiiiii hayatımm” der geçeriz.

8. Telefonun neden kapalıydı?

telefon-kapanması

Sebep ortadadır. Alnında beliren terler durumu daha da batırmaya adeta yemin etmiştir. Art arda türlü bahaneler sunarız. Genelde yediremeyiz :/

9. Kim aradı?

kim-aradı

“Hiç aşkım yaa iş yerinden bir arkadaş. Şimdi iki saat kapatmaz telefonu seninle ilgilenmek istiyorum” gibi cümleler ile geçiştirdiğimiz, esasen yuva yıkıcı olarak adlandırdığımız şahıstan gelen aramalardır..

10. Bu ara biraz kilo mu aldım sanki?

kilo-mu-aldım

Olumlu cevap verdiğimizde bomba etkisi yaratacak sorudur. Sakın ola ki ağzından evet veya eveti ima eden bir kelime çıkmasın. Hayır kadınlar böylesine patlamaya hazır bir bombayken biz nasıl dürüst olalım ki?

11. Niye geç yazdın?

mesaj

Günde attığı yüzlerce mesajın karşısındaki adamı bunaltacağını düşünemeyen kız bir de üstüne “niye geç yazdın?” diye sorar. Neden olacak canım, “bildirim gelmedi”, “telefon dondu”, “uyuyakalmışım” falan filan…

12. Mekânda kız var mı?

kız-varmı

Kırk yılın başı arkadaşlarınla hevesle gittiğin yerde iki laf ettirmeden sorular sorulmaya başlanır. Direk “Kahvehaneye gidiyorum aşkım” diyeceksin. Kafa rahat..

13. O kızla hala konuşuyor musunuz?

o-kız-kim

Kız arkadaşının ilişkinize başladığı gün iletişimini kesmeni istediği hatundur. 100 yıl da birlikte olsanız o kızı asla unutmaz. Kız evlenir, çoluk çocuğa karışır hala aynı soru. “Konuşuyorum” diyebilen bir erkeğin varlığına inanmıyoruz..


Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.