Tomografi Filmin’de İnsanların İçinden Çıkan 12 Yabancı Madde

Geçmişten Günümüze Erkeklerin Vazgeçilmezi Olan 9 Bilgisayar Oyunu

2.Dünya Savaşı Sırasında Çekilip Daha Sonra Renklendirilen 20 Fotoğraf

Instagram’da İyi Fotoğraf Yayınlamak İçin Yaptığımız 15 Absürt Şey

Fakir Olmak Bizleri Kötülüklerden Korur

Blog, Fakirlik, Genel, Yaşam 1 Temmuz 2015
8.882

Bence fakirlik 2’ye ayrılır
1-Fakirlik
2-Fasfakirlik
Şuan fakirlik sınıfındayım ama eminim bu gidişle kısa bir süre sonra fasfakirlik sınıfına terfi edeceğim ve her durum’da yaptığım gibi bu durumda’da bardağın dolu tarafına bakıyorum.Ve fakirliğin bizleri kötülüklerden koruduğunu görüyorum.

Örneğin zengin olsaydım etrafımda bir çok insan olurdu ama ben fakirim ve bu fakirliğin getirdiği avantajlardan biriside yalnız kalmak , zengin insan yalnız kalamaz’ki , yalnız kalan insan özgürdür sorumlulukları yoktur ve yalandan arkadaşlıkları dostlukları olmaz olamaz.Ayrıca zengin insan et döner yer ben hiç zengin olup’da  2 liralık tavuk döner yiyen insan görmedim , kırmızı et sağlığa çok zararlı bunu bilmeyen yok ama ben ve benim gibi fakirler sürekli 2 liralık tavuk döner yeriz beyaz et sağlıklıdır yani özetle fakir olmak senin sağlığını koruyor , istesen’de sağlığına zarar veremezsin.

Ayrıca zengin insanlara bakıyorum hepsinde son model spor arabalar var. Yahu iyi tamam da insan o spor arabaya bindiğinde hız yapmadan duramıyor , sonra kazalar sakatlıklar ölümler ama bak bana fakirim ne arabam var ne başka bir şeyim nereye gidecek isem tabana kuvvet doğal olarak kaza riskim sakat kalma riskim ölüm riskim zenginlere göre çok çok az , fakir olmak senin can güvenliğini korur.

Ve son olarak zengin insanlar kararsızdır , acaba nereye tatile gitsem acaba hangi otele gitsem ama bak bana fakirim böyle gereksiz şeyleri düşünmüyorum benim için en iyi tatil 3 aydır kirasını veremediğim evimdeki küveti su ile doldurup ( Biraz para bulursam köpüklü olacak o su )  içinde saatlerce yatmak.

Benim Gibi Fakir ve Fasfakirlere Selam olsun.. Zenginlere İse Sorum Var.. Zenginlik Nasıl La Çok mu Güzel? Ya Et Dönerin Tadı? Anlatsanıza Biraz.


Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.