Kocalarını Aldatan Kadınlardan İtiraflar

Kediler Dünyayı Yönetseydi Başımıza Gelebilecek 8 İlginç Hadise

Dünyanın En Lüks Hapishanesi Halden Cezaevinden 18 Fotoğraf

Facebook’ta Beğen Tuşu Değişti

Game Over Motosikletten Mükemmel Bir Batmobil Dizaynı

Genel, Teknoloji, Yaşam 24 Temmuz 2015
5.963

 

 

Batman’i kim sevmez ki? En sevilen süper kahramanlardan biri olmasının yanında Jack Nicolas’ın canlandırdığı Joker’inde dediği gibi “En güzel oyuncaklara sahip”
Batmobil kadar görkemli ve popüler bir “oyuncak” çıkmış olmasada, Game Over Motosikletlerinin Tim Burton’un Batman ve Batman Dönüyor’dan esinlenerek dizayn ettikleri özel yapım motosikletler bu kavramı değiştirecek gibi duruyor.
Batman-Cycle-1Game Over Motosikletleri her ne kadar antika araba restore etmesi ve özel yapım motosikletleriyle bilinse de, Batman motorları daha bitmeden medyada büyük ilgi ve beğeni toplamayı başardı. Firmanın Facebook sayfasından yayınladıkları birkaç fotoyu ve özel mesajı siz Yesilperim takipçileri için derleyip beğeninize sunmaya karar verdik.

“Üretimini yaptığımız Batmobil’e gelen büyük ilgi ve sorulara yönelik hayranlarımızı bilgilendirmek için şunları söyleyebiliriz. Batmobil’in üretimi daha tamamlanmadı, bir sonraki motosiklet sezonuna kadar batmobil kanatlarına kavuşacak ve tamamen yeni bir süspansiyon sistemine sahip olacak. Ancak sahibinin hayalgücünün Batmobil’i nereye taşıyabileceğini hep beraber göreceğiz.”

Batman-Cycle-2 Batman-Cycle-3 Batman-Cycle-4Ne dersiniz? bu mükemmel görünüşüyle Tim Burton’un 25 yıl önce tasarladığı Batman dünyasına yakışmıyor mu? Biz Yesilperim ailesi olarak kostümleri çekip suçla savaşmaya karar versekte malum işimiz gereği sizleri dünyadan koparmamız gerekiyor. Bizim kadar gaza gelen takipçilerimiz varsa suçla mücadeleleri hakkında bize bilgi verip bir sonraki paylaşımı oluşturabilirler! Hadi kalın sağlıcakla!


Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.