Aslında Kabasakal’ın On Numara Adam Olduğu Gerçeği

Galatasaray Fenerbahçe Maçının Ertelenmesi Hakkında Ekşi Sözlük’ten 9 Tepki

Sevgilinizin Bilmesini İstemeyeceğiniz 9 Yaramazlık İtirafı

Beyin Bedava Olduğu İçin Beynini Hunharca Kullanan 20 İnsan

Kadınların Asla Kabul Etmediği 10 Şey

Blog, Genel 6 Nisan 2016
8.164

Yok canım siz de! Tabi ki kadınlar asla ve asla bunlardan hiç birini yapmazlar Sadece erkeklerin algıları farklı yöne çalışıyor hepsi bu.

1.Aslında haksızın kendileri olduğu.

1-kadınlar

Bir kadının ağzından “Ben haklıyım!” cümlesi çıktıysa konu ile ilgili daha fazla konuşmaya gerek yoktur. Gerçekte haklı siz olsanız dahi çok boyutlu düşünüp üste çıkma yetenekleri sayesinde bu tavırlarını daima desteklerler.

2.Eski sevgilisinin yeni sevgilisinin kendinden güzel olduğu.

2-kadınlar

Adam esasen taş gibi hatunla birliktedir. Ama yapılan yorum her zaman “ay bu ne be???”, “ay şunun giyimine bak paçozzzzz!”, “gözleri mi şaşı bunun?”, “inanmıyorum ağzı da yamuk!” vb. şekilde olur.

3.Evlilik meraklısı olduğu.

3-kadınlar

Ne zaman ve kiminle evleneceği konusunda meraktan çatlayan, her evlenen arkadaşı sonrası depresyona giren sevgili bayanlarımız elbette bunu da asla kabul etmezler. En ufak bir imada “ne demek istiyorsun ben evlilik delisi miyim?!” şeklinde savunmaya geçerler.

4.Dedikoducu olduğu.

4-kadınlar

Bir kere onlar aynı şeyleri yüzüne de söylüyorlar tamam mı?? Önce bu konuda bi ikna olalım beyler. Kadınlar her zaman var olan bir şey üzerine konuşurlar. E bu da dedikodudan sayılmaz elbette!

5.Trip delisi olduğu.

5-kadınlar

Kadınlar tripçi olduklarını asla ama asla kabul etmezler. Trip atıyorlarsa muhakkak karşı tarafın suçudur. Hatta özel günlerinde bile trip atmadıklarını iddia ederek bununla övünmesini çok iyi bilirler.

6.Güvensiz olduğu.

6-kadınlar

O telefona beş dakika cevap verilmediğinde, attığı mesaj 3 dakika görülmediğinde dünyayı başınıza yıkan kadın nasıl oluyorsa güvensiz olduğunu ölse dahi kabul etmez.

7.Kadınların dedektif olduğu.

7-kadınlar

Eveeett kadınların esas uzmanlık alanları dedektiflik. “Bak bak bak fotoğrafın kenarında masanın köşesinde bir bayan çantası duruyor. Hmm dur bakalım bu fotoğrafı beğenen bayanlara bir bakalım. İşte bu kız! Kolunda aynı çanta var! Vay pislik bu kızla takılıyormuş!!!” Bu bilgi bayanlar için oldukça sıradan, ulaşılması kolay bir bilgidir. Bunu öğrenmek için yaptıkları şey onlara göre tabi ki de dedektiflik değildir.

8.Aşırı iştahlı olduğu.

8-kadınlar

“Su içsem yarıyor!” muhabbeti. Biliyoruz ki bir kadın sürekli rejim halindedir ve her şeyden kendine göre azıcık yer. Ama azar azar yemesine rağmen yediğü her şey nedense kendisine basen ve göbek olarak geri döner

9.Yemek yapmaktan bi haber olduğu.

9-kadınlar

Sorsanız doğuştan aşçı olan sevgili yeni nesil kadınlarımızın bir çoğu yumurta kırma ve makarna yapmanın ötesine geçememelerine rağmen yemek yapmayı bilmediklerini asla kabul etmezler.

-İyi o zaman söyle bakalım kuru fasulye nasıl yapılır?

+Üfff ne var onda önce soğanı tencereye koyuyosun… Ay durup bunu mu anlatıcam ben şimdi !

10.Eşinin ailesine gıcık olduğu.

10-kadınlar

Eşlerinin ailesin yanında adeta bir kediciğe dönen kadınlar, kendi aileleri veya arkadaşları ile durumu paylaşırken pek de hoş bahsetmezler. Ancak elbette bu durumu da asla kabullenmezler.


Etiketler:
Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.