Almanya ve Hollanda ile Restleşme Tiyatro. Neden mi?

Şimdinin Hızlı Dövmeli Gençleri, Yaşlanınca Dövmeleriniz Nasıl Olacak?

Aynısından Bende İstiyorum Diyeceğiniz 25 Muhteşem Dövme

En İyisinden 16 Tane Duvar Yazısı

Karizmayı Dağıtan 6 Öpüşme Hatası

Blog, Genel 18 Nisan 2016
20.931

Öpüşmek insanı vezir de eder, rezil de! Hoşlandığınız insanla olan ilişkinizin akıbetini bile öpüşmeniz belirleyebilir. Mükemmel özelliklere sahip de olsanız kötü öpüşmeniz ilişkilerinize mal olabilir.

Yatakta güzel zaman geçirmenin ilk aşaması başarılı bir ön sevişmeden geçer; eh bunun da en önemli adımlarından biri elbette öpüşmektir. Öpüşünüz, sevgilinizi heyecanlandırmalı ve onun kendini özel hissetmesini sağlamalıdır.

Kötü öpüştüğünüzden, bunu kimse yüzünüze vurmadığı için haberiniz olmayabilir; ama bu sorunun dillendirilmesini beklerseniz daha çok bekler ve bu süre içinde sevgililerinizle neden aranızın kötü olduğunu düşünüp durabilirsiniz. İyisi mi siz bizim tüyolarımıza kulak verin.

1. Dilinizi kullanırken aşırıya kaçmak

Sevgiliniz size nazikçe dudaklarını uzatmışken, dilinizi onun boğazına sokmaya kalkarsanız, büyük hata edersiniz. Sevgilinizin ağzını, elektrikli süpürge gibi vakumlamaya çalışmayın. Öpüşürken dilinizi kullanıyorsanız, olabildiğince nazik ve yavaş başlayın. Romantik olmak istiyorsanız, gecenin ilk öpüşmesinde hemen dilinizi kullanmayın.

2. Sevgilinizin dudağını çiğnemek

Sevgilinizi öpüşünüz ona olan duygularınızı yansıtır. Öpüşürken onun dudağını ısırıp canını yakmanız da haliyle hoş bir izlenim bırakmayacaktır. Yaramazlık yapmak ve onu heyecanlandırmak için partnerinizin fazla canını yakmadan ısırmanız, sevişirken kabul edilebilir ama öpüşürken değil.

3. Öpüşürken sevgilinizi hoyratça yakalamanız

Öpüşürken sevgilinizi kendinize doğru çekip sarılmanızda ve onu okşamanızda bir sıkıntı yok; elbette bunu hoyrat şekilde yapmadığınız sürece. Sevgilinizin onayı olmadan ona karşı sert hareketlerde bulunmamak, sevişmenin altın kurallarından biridir. Bu durum öpüşürken de geçerli. Romantik anlar yaşamak istiyorsanız hoyrat ve can acıtıcı davranışlardan kaçının.

4. Öpüşmeye karşılık vermemek

Yukarıda saydıklarımıza bakarak, öpüşürken hiçbir şey yapmadan durmanın en iyisi olacağını da düşünmeyin 🙂 Karşınızdaki sizi öperken gevşek dudaklarla öylece durmanız, öpüşme konusunda yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir. Öpüşmeye karşılık vermemeniz, sevgilinize onu istemediğinizi gösterir.

5. Sevgilinizin dudaklarını yalamanız

Yalama işini köpek dostlarımıza bırakın veya sevgilinizin vücudunun diğer bölümlerine saklayın; çünkü dudaktan öpüşmede yalamanın hiç yeri yok!

6. Zamanlamayı iyi ayarlamamak

Öpüşme işinde iyi olmanın altın kuralı, zamanlamayı iyi ayarlamaktır. Karşınızdakinin de öpüşmeyi istediğinden emin olun ve hamlenizi ondan sonra yapın. Beklenmedik ve münasebetsiz anlarda sevgilinizi öpmeniz hoş bir sürpriz olarak değil, sinir edici bir davranış olarak algılanabilir.


Kaynak:
Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.