Unutulmaz Yeşilçam Filmlerinin Restorasyonlu Kamera Arkası Fotoğrafları

İstanbul’da Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey

11 Fotoğraf İle Erkeklerin İç Sesi

Babaların Gerçek Birer Kahraman Olduğunu Gösteren 7 Gif

Sosyal Medyada Aşk Gösterisi Yapan İnsanlar

Blog, Genel, Yaşam 3 Temmuz 2015
9.884

Sadece aşk gösterisi yapmak yetmez bu İnsanlara yediklerinin fotoğrafını koyarlar, gittikleri yerleri anında check in yaparlar aldıkları hediyelerin fotoğrafını paylaşırlar. Hatta ve hatta hastanelik olduklarında serum yerken bile fotoğraf çekmek gibi adını koyamadığım bir hareket yapıp ilgi beklerler. asla doymazlar gösterişe ve ilgiye. böylelikle en itici insanlar listesine ilk numaradan girerler.

Benim bir arkadaşım var böyle. liseden beri en yakın arkadaşlarımdan biri idi. hani en az 10 senedir tanıyorum. daha doğrusu tanıyamamışım pek. bugüne kadar pek çok sevgilisi oldu her insan gibi. sonra evlendi bu geçen gün. hani ilk defa bir sevgili edindi ve evlendi, ondan bu kadar gösteriş yapıyor da diyemiyorum. gayet de sosyaldi kendisi.

Ya arkadaş bir insan bu kadar mı gösteriş hastası olur? kına gecesinden başladı 3 haftadır her gün kocasıyla ne yaptığını facebook üzerinden an be an bildiriyor bizlere. neyse ki gerdek bölümünü atladı da oradan yırttık. “kocamla kahvaltı keyfi”, “ilk misafirlerimiz”, “kocamla kıbrıs’ta balayı keyfi”, “yeni evimizde kocamla kahve içmece, “hep beraber kaynanamda balık ayıklama” vs.. yahu bunlar yetmedi yeni nüfus cüzdanının fotoğrafını çekip bile koydu. hay sana bir kocana iki lan.. bu nedir arkadaş ya? nasıl açsınız özelinizi insanların gözü önüne sermeye ben anlamıyorum.

benim de bilmem kaç senelik bir ilişkim var. bırak böyle saçma sapan paylaşımlar yapmayı, kimle ilişkide içinde olduğumu bile yazma ihtiyacı hissetmiyorum. onları neden ilgilendirsin ki benim kimle olduğum, neler yaptığım? fotoğraf bile paylaşmıyorum. bu sevgilimden utandığım anlamına gelmiyor. sadece özelim olduğu için özel yaşamak istiyorum. her şey onla aramda kalsın istiyorum. asıl normali bu iken nedense anormal karşılanan bu oluyor.

ben gerçekten bu duruma çok sinir oluyorum. resmen o ilişkiyi başkalarının gözünün önünde yaşamak için yaşıyorlar. biz çok iyiyiz çok mutluyuz görüntüsü vermeye çalışıyorlar. ya tabiki de başkalarıyla paylaşacağın şeyler olacaktır, ama sürekli ilişkini insanların gözüne gözüne sokmak zorunda değilsin.yaptığınız her haltı, gittiğiniz her yeri sanal ortama yazmak zorunda değilsin. o sizin özeliniz, bırakın öyle kalsın. işiniz sırf millete gösteriş yapmak olmuş


Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.