Mahalle Bakkalından Hem Sitem Hem Eğlence Dolu 6 Tweet

Dövme Severler İçin En Güzel 20 Köpek Dövmesi

Twitter’ın En Küçük Fenomeninden Gözleri Kanatan 8 Tweet

Otomatik Kedi Yıkama Servisi

Televizyondan Telefon Sipariş Eden Adama Telefon Dışında Ne Varsa Göndermişler

İLGİNÇ HABERLER 23 Ocak 2016
6.714

Televizyonda gördüğü ‘159 TL’ye telefon’ reklamından sonra sipariş etmeye karar veren Mehmet İspir’e telefon dışında ne varsa göndermişler.

 Başımıza ne geliyorsa saflığımızdan gelmiyor mu zaten? Televizyonda gördüğü 159 TL’lik  telefon reklamından sonra cihazı almaya karar veren Mehmet İspir isimli vatandaş, sipariş verdiği telefonun kutusundan çıkanları gördüklerinden sonra eczacı dükkanı açmaya karar vermiş(!)

Mehmet İspir’in sipariş verdiği telefonun kutusundan bel fıtığı ilacı, yalancı saat, bel ağrısı için kullanılan yaka, boş(!) ilaç kutusu, saç bakım kremi ve 2 TL’lik kazı kazan çıktı. (ulan bari içi dolu Vermidon kutusu falan koysaydınız, boş ilaç kutusu nedir?)

Bunları görünce doğal olarak önce bi şok olan İspir, daha sonra telefonu sipariş verdiği numarayı aramış fakat hiçbir cevap alamamış. Dolandırıldığını anlayan ve konuyu mahkemeye taşıyacağını belirten İspir, televizyondaki bu tarz ucuz ürünlere yönelik yapılan reklamların tamamen insanları kandırmaya yönelik olduğunu ve bu konuda herkesin dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Kaynak:
Reklamlar
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Reklamlar
İlginizi Çekebilir